НОВИНИ

В Україні виростили гігантську черешню

12.08.2021 12:24
b1cb14154b71f4f21ea90fe44658066d_M

Уманська фруктова компанія завершила сезон черешні. Через погоду урожай був низький, але найбільш пізній сорт приніс до 15 т/га, а інший, при низькому врожаї – гігантські плоди діаметром до 38 мм та вагою 23 г. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook, пише agronews.ua.

«Рік вкрай складний через погодні умови. Спочатку весняні заморозки, потім затяжна холодна весна відтягнули цвітіння на 10-12 днів та суттєво вплинули на цьогорічний урожай», – повідомляють в компанії.

Через похолодання та дощі під час цвітіння один із сортів мав короткий період запилення і як результат – осипання зав’язі та низький урожай. Ще два сорти черешні через проблеми з сірою гниллю втратили до 60% врожаю.

«Але були і позитивні нотки. Найбільш пізній сорт приніс до 15 тонн врожаю з гектара (дерева ще не вийшли на повне плодоношення). А також були зафіксовані власні черешневі рекорди: один із сортів при низькому врожаї цього року (близько 4 тонн з гектара) приніс досить великі плоди до 36-38 мм. Зафіксовано навіть плід-велетень вагою 23 грами», – зауважують садівники.

В Уманській фруктовій компанії додали, що цьогоріч розширили географію як онлайн-поставок, так і звичайних.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: