НОВИНИ

Українська компанія виготовляє макарони з нуту та сочевиці

15.03.2021 15:09
tsikavi-makaroni

Українська компанія налагодила виробництво «здорових» макаронів із бобових культур – нуту, гороху та сочевиці. Продукт готується всього за 5 хвилин та містить вдвічі більше білка, ніж звичайні пшеничні макарони, і на 20% менше вуглеводів. Про це повідомляє newfood, пише agronews.ua.

Макарони з гороху та сочевиці виготовляються під брендом Happyroni, і позиціонуються як їжа для дітей, спортсменів, веганів та вегетаріанців. В одній порції бобових макаронів у середньому міститься третина добової норми білка для дорослої людини.

«Для багатьох горох асоціюється з супом у дитячому садочку, квасоля не звична у приготуванні, а з сочевицею та нутом взагалі мало хто знайомий», – говорять у компанії.

Виробництво макаронів для Happyroni – це спосіб популяризації бобових серед серед споживачів. Завдяки технології виробництва бобові макарони у процесі приготування не злипаються і не розварюються.

Упаковка Happyroni підлягає подальшій переробці. Також компанія не використовує у пакуванні пластик. Вартість 300 грамів макаронів із нуту чи сочевиці – 85-89 грн. Вироби доступні у вигляді спіралей, трубочок, вермішелі та мушлей.

Нагадаємо, що на Рівненщині відкрили перше виробництво крафтових сирів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: