НОВИНИ

В Україні виготовляють унікальні вина

08.02.2022 18:00
139c43cdf8729a1acadd8f2560fc97d3

Сорти винограду селекції Інституту Таїрова отримали захищене зазначення географічного походження. Про це повідомляє НААН, пише agronews.ua.

Червоне вино з сорту Одеський чорний та біле вино з сорту Сухолиманський білий селекції Інституту виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова Національної академії аграрних наук України з урожаю, вирощеного у Болградському районі Одеської області отримали захищене географічне зазначення походження “Ялпуг”.

5c4cf75ced3a8b11b3ed71336fe32676.png


“Саме унікальне сполучення бесарабського степу, яскравого південного сонця та близького розташування озера Ялпуг, що суттєво впливає на мікроклімат місцевості, в якій достигає виноград, дозволили отримати ексклюзивні локальні українські вина. Наголошуємо, що з сортів Одеський чорний та Сухолиманський білий селекціонери інституту Таїрова уже виділили кращі клони, рівень урожайності та якості продукції, які переважають дані продуктивності рядових насаджень”, – зазначаються науковці.

Сухолиманський білий та Одеський чорний є унікальними автохтонними сортами винограду, тому вина з них є справжньою знахідкою у поціновувачів локальних вин і не тільки.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: