НОВИНИ

В Україні власники малого та середнього бізнесу масово скорочують персонал

16.04.2022 15:00
gtmfAygvlcWSKXBc2EM2VKjKeLn2HftrOXCs02wE_large

Загальні прямі втрати малого і середнього бізнесу за чотири тижні війни оцінюються у $85 млрд. Про це повідомляє Главком, пише agronews.ua.

Через війну Росії проти України, власникам малого та середнього бізнесу довелося скоротити майже третину персоналу. Ще третина була відправлена у вимушену відпустку. Про це йдеться у результатах дослідження 4-ої хвилі Advanter Group.

Мікробізнес скоротив 42% працівників, малий – 24%, а середній – 18%. Серед працюючих 42% отримують зменшену заробітну плату.

Війна повністю зупинила роботу 21,6% підприємств, а ще 34,3% частково припинили діяльність. Проте є і позитивні зрушення. Так, 22,9% підприємств за останні тижні збільшили обсяг робіт.

Переїхали у інші регіони 18,2% бізнесів. Ще 3,4% наразі знаходяться в стані релокації. 12% підприємств повністю або частково перенесли ділову активність за межі України.

Що стосується прямих втрат малого і середнього бізнесу за 50 днів війни в Україні, то вони оцінюються у 85 млрд доларів.

Читайте також: В Україні суттєво подешевшала цибуля.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: