АГРОВІДЕО

В Україні відзначається День пам’яті та примирення

08.05.2022 18:33
3_0a2b0

Сьогодні ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї страшнішої війни!

Ми згадуємо ці трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма відзначаємо 8 травня – День пам’яті та примирення.

На жаль, річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей…

«Цьогоріч ми кажемо «Ніколи знову» інакше. Ми чуємо «Ніколи знову» інакше. Це звучить болісно, жорстоко. Без оклику, а зі знаком питання. Ви кажете: ніколи знову? Розкажіть про це Україні. 24 лютого слово «ніколи» стерли. Розстріляли й розбомбили. Сотнями ракет о 4-й ранку, якими розбудили всю Україну. Ми почули моторошні вибухи. Ми почули: знову!», – заявив Володимир Зеленський у своєму зверненні до Дня пам’яті й примирення.

Нехай на нашій землі знову запанує МИР та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни! ❤️🇺🇦❤️Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: