НОВИНИ

В Україні відновили перевірки фур на предмет перевантаження

06.05.2022 12:00
Truck on road at sunrise

з 3 травня Укртрансбезпека поновила здійснення контролю за дотриманням габаритно-вагових норм. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з безпеки на транспорті, пише agronews.ua.

«Закриття морських портів суттєво збільшило навантаження на автошляхи південних регіонів, зокрема, Одеської області. Моніторинг транспортних засобів, що здійснювався впродовж квітня департаментом державного нагляду Укртрансбезпеки, виявив системне недотримання перевізниками габаритно-вагових норм, що негативно впливає на стан дорожнього покриття та ускладнює рух автошляхами», – відзначають у публікації.

Особливу увагу буде приділено автомобільній дорозі М-15 «Одеса-Рені». Зокрема, поблизу пункту пропуску «Маяки-Удобне» розпочне роботу пост габаритно-вагового контролю. Для забезпечення прозорої роботи, на території посту встановлено камерами відеоспостереження.

«Під час виконання службових обов’язків інспектори Укртрансбезпеки обов’язково повинні здійснювати аудіо-відео фіксацію своїх дій за допомогою бодікамер. Водії мають право знімати дії інспекторів під час зважування, або під час оформлення матеріалів. Перевізники також можуть звернутися на лінію інформаційної підтримки Укртрансбезпеки (044) 334 43 04 кожного дня з 08:00 до 19:00», – додають у повідомленні.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: