НОВИНИ

В Україні відбудеться Перший Український Зерновий Саміт

21.02.2022 17:23
photo_2021-11-04_14-49-18-725x483

22 лютого 2022 року в Києві відбудеться Перший Український Зерновий Саміт, на якому представники провідних компаній зернового ринку та керівники профільних міністерств та відомств обговорять стан та перспективи розвитку зернового ринку та галузі в цілому, поділяться власними ексклюзивними інсайтами та баченням, окреслять завдання на рік для галузі та прогнози на середньострокову перспективу, пише  agronews.ua

В саміті беруть участь топ-менеджери найбільших міжнародних та українських компаній-зернотрейдерів, агровиробників,  представники компаній таких сфер як логістика, елеваторна галузь, сюйвеєрські послуги, виробництво обладнання, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіннєвої галузі та багато інших.

З боку органів влади участь братимуть очільники Мінагрополітики, Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Бюро економічної безпеки, АТ «Укрзалізниця» та Адміністрації морських портів України.

Українська зернова асоціація ставить собі за мету в рамках Українського Зернового Саміту осмислити виклики, з якими стикається зернова галузь та окреслити разом з усіма стейкхолдерами шляхи розвитку зернової галузі України на найближчу перспективу.

10.02.2022_uza-summit-990x630

Сьогодні Україна окрім власного населення, годує у світі  вдвічі більше людей, а зерновий експорт є одним із найбільших джерел валюти для країни та відповідно наповнення бюджету. Розвиток зернового виробництва забезпечує також поступ і суміжних галузей: логістики, виробництва обладнання та техніки, а тепер ще й прогресу в цифровізації та розвитку ІТ-технологій. Наше завдання – разом формувати майбутнє українського зернового ринку.

Генеральним партнером Першого Українського зернового саміту стала незалежна юридична компанія Arzinger, профільними партнерами: незалежна інспекційна компанія ТОВ «Блек Сі Сюрвей», ТОВ «КВС-УКРАЇНА» та ТОВ «Аргус медіа Україна».

Дізнатися більше про Перший Український Зерновий Саміт та долучитися до формування майбутнього зернового ринку разом з іншими учасниками можна на офіційній сторінці Саміту. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: