НОВИНИ

В Україні суттєво зросла кількість неякісних добрив

15.05.2022 08:12
image-by-item-and-alias

Мінагрополітики України повідомило про суттєве збільшення на вітчизняному ринку частки мінеральних добрив, які не відповідають ДСТУ та ТУ. Про це пише «‎АПК-Інформ»‎, пише  agronews.ua.

Зазначається, що за інформацією однієї з філій Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» (ДУ «Держгрунтохорона»), за результатами лабораторних досліджень встановлено факти невідповідності досліджених зразків мінеральних добрив «Державним стандартам України» (ДСТУ) та «Технічним умовам» (ТУ)».

При цьому в міністерстві зазначили, що якщо за підсумками 2020 р. та 2021 р. не відповідали вимогам ДСТУ та ТУ відповідно 4,1% і 4,8%  від загальної кількості досліджуваних зразків добрив, то за перші чотири місяці п.р. цей показник підвищився до 13,6 %.

«Зважаючи на вищевикладене та з метою запобігання придбанню неякісних мінеральних добрив, закликаємо всіх сільгосптоваровиробників бути вкрай обачливими при укладанні відповідних договорів купівлі», — зазначили в повідомленні.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: