ВАЖЛИВО

В Україні суттєво погіршилося харчування в армії

08.04.2021 15:04
1602614500_untitled-7-1

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак визнав, що в армії суттєво погіршився харчування захисників. Так, на одну людину виділяють всього 81 грн для закупівлі добового набору продуктів. Він зазначив, що відповідальність за зазначений напрямок забезпечення несе Міністерство оборони. Про це повідомляє Перший діловий, пише agronews.ua

“Є у мене інформація, що сьогодні харчування в Збройних силах залишає бажати кращого. Взагалі забезпечення ЗСУ харчуванням – це функція відповідних структур Міністерства оборони України. На них це належить, вони повинні забезпечити, щоб ВСУ були нагодовані, щоб у них були продукти, було приготовлено. Тому про всі проблеми, які є, ми доповідаємо в Міноборони. Я знаю, що воно реагує на ці питання. Проблеми є, крадуть теж “, – сказав Хомчак.

“Взагалі нумо говорім відверто: сьогодні за каталогом продуктів, який ввели, розширили асортимент, добова видача – 81 грн. Ось ви мені скажіть: людина нормальна, взагалі людина може за нашими цінами, які сьогодні є в державі, може наїстися? Але наїдаються” – обурився головнокомандувач.

Підсумовуючи, Хомчак зазначив, що восени порівняв фінансування харчування військових і вихованців в школах-інтернатах. З’ясувалося, що в останні виділяють по 136 грн, а захисникам тільки по 81,27 грн. Про таке розрив був проінформований навіть міністр оборони Андрій Таран.

Раніше повідомлялося, що в українську армію продовжується постачання неякісних продуктів. Міністерство оборони України не виконує рішення суду про скасування тендеру з харчування в армії: постачальника неякісних продуктів “Військсервіс-Волонтер” все ще вказано переможцем.

Також, нагадаємо, українська армія споживала картопляне пюре виробництва Російської Федерації, яка за фактом є державою-агресором. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: