НОВИНИ

В Україні суттєво подешевшало пальне

20.03.2022 08:00
8658d4e-azs

В Україні вирішили знизити ціни на пальне. Тепер пальне стало доступнішим для українців. Це дозволить активізувати низку економічних процесів, які наблизять Україну до перемоги. Про це повідомляє Міністерство економіки України, пише agronews.ua.

Із сьогоднішнього дня, 18 березня, дизельне паливо коштуватиме 39,96 гривень за літр, що на 5 гривень дешевше ніж раніше. Бензин подешевшав на понад 7 гривень і тепер коштує 35,76 гривень за літр.

Зниження цін на пальне вдалося досягти завдяки своєчасно прийнятим рішенням Урядом та Парламентом. Так, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про відміну акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7%, досягнувши таким чином балансу, коли за рахунок радикального зниження податків ціна знижується. 

Зниження цін на пальне також позитивно вплине на проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, зокрема продуктів харчування.

Читайте також: Один з регіонів відновив продаж алкоголю.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: