АНАЛІТИКА

В Україні суттєво подешевшала картопля

04.09.2023 07:10
311

З початку тижня ціни на картоплю в Україні значно знизилися. Як відзначають аналітики проєкту EastFruit, основною причиною для таких тенденцій послужив старт збиральних робіт в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок, пише agronews.ua.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, на сьогодні відпускні ціни на картоплю вже варіюються в межах 6-9 грн/кг ($0,16-0,25/кг), що в середньому на 17% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Крім того, фермери кажуть, що покупці стали більш вимогливими до якості цієї продукції. Якщо торік без особливих зусиль вдавалося реалізовувати навіть дрібну картоплю, то зараз така продукція не дуже популярна. В основному відносно непогано продаються великі оптові партії цієї продукції середнього калібру.

Зазначимо, що наразі картопля на ринку України вже коштує в середньому на 10% дешевше, ніж в аналогічний торішній період. При цьому учасники ринку налаштовані досить песимістично. За їхніми словами, з огляду на досить великі обсяги картоплі на ринку, розраховувати на зростання цін найближчим часом не доводиться.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: