НОВИНИ

В Україні суттєво подорожчала морква

24.12.2021 08:07
1524

Цього тижня в Україні зросли ціни на моркву. За словами ключових гравців ринку, зростання цін на моркву зумовлене активізацією торговельно-закупівельної діяльності, оскільки оптові компанії та роздрібні мережі розпочали формування запасів на період новорічних свят. Про це повідомляє agrotrend, пише agronews.ua.

Сьогодні фермери в основних виробничих регіонах відвантажують якісну моркву по 6-8 грн/кг ($0,22-0,29/кг), а це в середньому на 17% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня. Варто зазначити, що більшість господарств призупинили продаж даного коренеплоду в очікуванні ще більшого зростання цін і заклали основний обсяг моркви на зберігання. До реалізації вони пропонують лише надлишки, внаслідок чого пропозиція на ринку дещо скоротилася, що також сприяло зростанню відпускних цін у даному сегменті.

Зазначимо, що на даний момент ціна на якісну моркву в Україні вже в середньому у 2,2 рази вища, ніж рік тому. Однак при цьому учасники ринку не виключають, що тенденція до зростання цін може бути тимчасовим явищем. На їхню думку, подальше подорожчання може мотивувати фермерів розпочати розпродаж моркви зі сховищ, що призведе до збільшення постачання і, як наслідок, до зниження відпускних цін.

Читайте також: Як орендувати вантажні вагони Укрзалізниці на електронних аукціонах.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: