НОВИНИ

В Україні створили фермерського робота розвідника

22.02.2023 18:36
агроробот-750x430-1

Використання електротяги замість пального сприятиме економічно раціональному використанню платформи фермерськими господарствами. Розробники української компанії Temerland представили універсальну безпілотну роботизовану платформу “Скорпіон 2”, повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

За словами команди Temerland, робота можна використовувати в оборонному та цивільному секторах для розмінування, пожежогасіння або у сільськогосподарській сфері.

Використання електротяги замість пального сприятиме економічно раціональному використанню платформи фермерськими господарствами.

“Скорпіон 2” оснащений ліфтами для чотирьох роботів-сателітів. Сателіти здійснюють функції моніторингу та репітера (підсилення сигналу) — все для збільшення дальності зв’язку між оператором та материнською безпілотною роботизованою платформою.

Ліфти для сателітів кріпляться на задній частині платформи та виконують функції опускання та підйому сателітів із платформи на поверхню землі. Вони керуються дистанційно із переносного командного пульта управління.

“Скорпіон 2” — це:

  • “роботоносець” для роботів-сателітів;
  • точка базування для літальних апаратів;
  • платформа для встановлення автоматичної турелі;
  • трактор для обробки сільськогосподарських угідь.

Якщо у воєнний час платформа слугуватиме багатофункціональним засобом вогневої підтримки та розвідки рівня “рота/батальйон”, то у мирний час робот буде незамінним для обробки невеликих полів та важкодоступних ділянок.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: