НОВИНИ

В Україні створено аграрний сектор бджільництва

16.08.2021 15:35
_1586873043_613x321_3_0

У складі управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України створений сектор розвитку бджільництва , який очолила Оксана Борейко. Про це повідомляє Подільські Вісті, пише agronews.ua.

Завданням новоствореного сектору розвитку бджільництва є формування та реалізація державної політики у сфері бджільництва, забезпечення організації та проведення заходів з діагностики, профілактики і боротьби з хворобами та потравами бджіл, організація та забезпечення контролю за якістю продуктів бджільництва. А ще сектор розроблятиме технологічні вимог до проведення селекційно-племінної роботи в галузі бджільництва, організовуватиме та координуватиме підготовку проектів рішень і документів з питань розвитку бджільницької галузі.


Оксана Борейко працювала головним спеціалістом і державним експертом експертної групи у сфері аналізу ризиків у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. А до того завідувала сектором оцінки ризиків Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Оксана Олександрівна брала участь у засіданнях робочої групи з питань розвитку бджільництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Нагадаємо, що на Луганщині фермер розорав заповідник.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: