АНАЛІТИКА

В Україні стрімко дешевшає полуниця

14.05.2022 08:02
polunycya

В Україні стрімко дешевшає полуниця. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

За словами виробників, різкому зниженню цін сприяє збільшення пропозиції даної ягоди з місцевих господарств. Протягом усього тижня погодні умови в основних регіонах виробництва були сприятливими для збирання ягоди, тому обсяги полуниць на ринку зростають дуже швидко.

Лише за останній тиждень ціну на полуницю в Україні впали в середньому на 36%. Ще напередодні минулих вихідних полуниці з плівкових теплиць фермери відмовлялися продавати дешевше 100-130 грн/кг ($3,42-4,44/кг), але вже на початку поточного тижня, коли південні регіони масово приступили до збирання ягоди з літніх теплиць, ціни на ягоду одразу впали до 50-100 грн/кг ($1,71-3,42/кг).

При цьому варто зазначити, що ключові гравці ринку прогнозують подальше здешевлення полуниці, особливо з огляду на той факт, що вже до кінця поточного тижня великі садівничі господарства почнуть збирання ягоди з-під агроволокна. Це, у свою чергу, також чинитиме значний тиск на відпускні ціни в даному сегменті.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: