НОВИНИ

В Україні стартує грантова програма підтримки жіночих ініціатив на 5 млн грн

10.11.2022 13:15
startuye-agro-biznes-shkola-dlya-zhinok-z-agrosektoru

В Україні стартує освітня грантова програма підтримки жіночих ініціатив «Сила Жінок» з обсягом фінансування 5 млн грн, яка спрямована на налагодження взаємодії громадянського суспільства із місцевою владою та бізнесом у нових умовах, вирішення нагальних гуманітарних потреб у громадах, розвиток компетенцій і сприяння згуртованості жінок із різних сфер, підвищення стійкості цивільного населення в Україні. Про це повідомляє Інститут партнерства та сталого розвитку, пише agronews.ua.

Основними компонентами програми є освітня, консультаційна та фінансова підтримка місцевих жіночих ініціатив для визначення та адресування наявних криз та потреб у гуманітарній допомозі цивільному населенню, а також забезпечення ефективного відновлення України.

Заявки на участь приймаються від:

  • активісток, волонтерок, громадських діячок;
  • представниць органів місцевого самоврядування;
  • соціально відповідальних підприємиць, які надають гуманітарну допомогу цивільному населенню.

Кінцевий термін подачі заявки: 20 листопада 2022 р. Участь безкоштовна, згідно відбору.

150 жінок та їхніх команд отримають освітню, експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження існуючих та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими волонтерськими групами, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов’язані з російською агресією проти України та об’єднання зусиль для відбудови та розвитку.

До 100 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 100 тис. грн. Середній розмір мінігранту на закупівлю товарів першої необхідності становить 50 тис. грн. Загальний обсяг фінансування ініціатив — 5 млн грн.

Фінансування гуманітарних ініціатив учасниць відбувається паралельно з навчанням у вигляді цільової допомоги на закупівлю товарів першої необхідності для цивільного населення. Перевага надається запитам, які водночас підтримують закупівлями місцевих малих виробників, жінок-підприємиць та фермерок. Допомога не виділяється на закупівлю товарів та послуг для військових.

Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку, засновниця та тренерка програми

Народжені бути вільними. Сила єдності. Сила жінок. Жінки громади, влади, бізнесу єдині в боротьбі за незалежність та свободу, правду та гідність. Ми не дамо окупантам позбавити нас майбутнього, знищити українську державу, бо ми незламна, сильна, вільна нація. Українські жінки-волонтери та підприємиці — надійний гуманітарний тил та основа відновлення України. СИЛА ЖІНОК — програма, народжена з великої любові до людей України. Ми незламні, справжні та дуже сильні. Спільно ми протистоїмо ворогу, разом відбудуємо наші домівки, відновимо підприємства, проростемо з попелу зеленими паростками. Життя перемагає смерть, а світло — темряву.

Освітня програма складається з 9 онлайн-тренінгів протягом листопада 2022 р. – березня 2023 р. з записом.

Програма буде коригуватися відповідно до запиту учасниць, доповнена індивідуальними експертними консультаціями та менторськими сесіями, онлайн-нетворкінгом та обміном досвідом між учасницями програми, онлайн-зустрічами з лідерками України та світу.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: