АНАЛІТИКА

В Україні дешевшає борошно

14.05.2022 18:10
3

Згідно з даними ІА «АПК-Інформ», в Україні зберігається тенденція поступового зниження цін на пшеничне борошно, проте в порівнянні із темпами попередніх тижнів воно істотно сповільнилось. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.

Тиск на ціни продовжує чинити поступове зниження вартості продовольчої пшениці, більш ніж достатня кількість пропозицій борошна на ринку на тлі невисокого попиту в умовах сформованих запасів продукції у деяких споживачів та практично повної відсутності експорту вказаного продукту.

Проте подальшому стрімкому зниженню цін перешкоджали висока вартість енергоносії та складнощі з автомобільними перевезеннями на тлі дефіциту пального.

За підсумками тижня, що завершується, деякі борошномели знизили ціни пропозиції на борошно вищого та першого ґатунку ще на 100-200 грн/т, проте цінові діапазони в цілому залишилися незмінними у порівнянні з показниками кінця минулого тижня – 11800-13800 грн/т і 11400-13400 грн/т EXW відповідно.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: