НОВИНИ

В Україні скоротилося споживання свіжих молочних продуктів

19.06.2024 17:17
2

З настанням літа відбулося певне зниження споживання свіжих молочних продуктів. Але це зниження не таке суттєве, як у відповідні періоди до війни. Все ж населення не може собі дозволити такі літні відпустки з подорожами, як в мирний час. Про це повідомляє Інфагро, пише agronews.ua.

Закінчується сезон суниці — зменшується попит на сметану. Спостерігається також зменшення споживання молока, через зростання конкуренції особливо проблемною є реалізація молока тривалого зберігання. Непогано продаються питні кисломолочні продукти.

Зараз цінова ситуація в категорії свіжих молочних продуктів стабільна. Але вже в середині літа виробники, скоріш за все, почнуть збільшувати ціни на свою продукцію, зважаючи на очікуване збільшення собівартості виробництва.

Темпи зростання експорту свіжих молокопродуктів сповільнились. Це пов’язано з насиченістю основного ринку збуту, Молдови. Пошук нових ринків поки не можна назвати активним. Так, зростає поступово експорт сиркової продукції в Німеччину, є відвантаження ультрапастеризованого молока в Болгарію. Навіть в США та Канаду відправляють сирки в глазурі.

Імпорт свіжих молокопродуктів не зростає і вже значно менший за експорт.Перегляди: 17
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: