ГОЛОВНЕ

В Україні рекордно впали ціни на огірки

17.09.2021 16:03
i113467

Після різкого подорожчання тепличних огірків, яке спостерігалося в Україні минулого тижня, ціни в даному сегменті почали стрімко знижуватися. Про це повідомляє east-fruit, пише agronews.ua.

Як відзначають представники тепличних комбінатів, зниження цін було досить очікуваним, тому що з кожним днем ​​на ринку зростає пропозиція огірка другого обороту, тоді як попит в даному сегменті залишається порівняно невисоким.

Так, на сьогоднішній день тепличні комбінати ведуть реалізацію огірків по 10-15 грн / кг ($ 0,38-0,56 / кг), що в середньому на 35% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

За словами самих виробників, знижувати ціни в сегменті тепличного огірка, їх змушує значне ослаблення попиту на дану продукцію. На сьогоднішній день представники роздрібних мереж і оптових компаній згодні купувати тепличні огірки невеликими партіями, посилаючись на вкрай низькі темпи реалізації в роздрібній торгівлі. Відзначимо, що уникнути цінового спаду тепличним комбінатам не вдалося, навіть незважаючи на значне зниження конкуренції з боку огірка відкритого грунту.

На сьогоднішній день ціна на тепличні огірки в Україні вже в середньому на 16% нижче, ніж в середині вересня 2020 року. При цьому більшість представників тепличних комбінатів не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті, у міру збільшення огірка нового обороту на ринку.

Нагадаємо, що Стало відомо, хто став новим керівником ДПЗКУ.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: