АНАЛІТИКА

В Україні рекордно подорожчало сало

15.08.2023 07:11
sa-1-587x391

В Україні слідом за м’ясом рекордно подорожчало сало. Цінники у великих торгових мережах зараз вищі, ніж на базарах. Про це повідомляє finance.today.ua, пише agronews.ua.

Середня вартість домашнього сала досягла 254,00 грн/кг. В Україні слідом за м’ясом рекордно подорожчало сало. Цінники у великих торгових мережах зараз вищі, ніж на базарах. Середня вартість домашнього сала досягла 254,00 грн/кг.

Якщо порівнювати по супермаркетах, то там можна знайти сало і за 319,00 грн/кг (Novus), і за 189 грн/кг (у Megamarket). Подорожчало як традиційне свіже сало, так і солоне.

Ще у червні середня вартість сала в Україні становила 189,00 грн/кг. За два місяці продукт подорожчав рекордно.

В Україні рекордно подорожчало сало: скільки коштує популярний продукт у супермаркетах

За час війни поголів’я свиней в Україні зменшилося, адже зростання собівартості їхнього вирощування не дозволяє багатьом господарствам і надалі утримувати тварин. Через дефіцит сировини сала відповідно теж стали виробляти менше.

Не виключено, що сало продовжуватиме дорожчати й надалі. Що стосується цін на свинину, то вони дешевші, ніж на сало. Найдорожче м’ясо – ошийок. У супермаркетах його продають у середньому за 254,44 грн за кг. Розкид цін по магазинах суттєвий. У Novus кілограм коштує 209 грн, а в Megamarket вже 289 грн.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: