НОВИНИ

В Україні рекордно подешевшали сливи

13.09.2021 14:33
сливи-1024x671

В Україні найбільш істотно, більш ніж в півтора рази, знизилися оптові ціни на сливу. Про це повідомляє east-fruit, пише agronews.ua.

У минулому році сливу продавали дорожче, оскільки значна частина врожаю загинула внаслідок заморозків. А так як площі під сливою в Україні мали тенденцію до розширення, тому що цей фрукт періодично користується непоганим попитом в Євросоюзі, то в 2021 році урожай сливи в Україні різко виріс, обваливши ціни.

В Україні ціни на сливу зараз рекордно низькі історично, незважаючи на невелике зростання в останні пару тижнів. Двома тижнями раніше ціни опускалися до $ 0,22 за кг, а зараз знаходяться на рівні близько $ 0,26 за кг. За останні чотири роки таких низьких цін на сливу не було.

Для садівників України слива як і раніше є додатковим нішевим напрямком бізнесу. Тому і технології вирощування, і технології доопрацювання і тривалого зберігання, не кажучи вже про торговельні контакти і досвіді експорту, в Україні не так добре розвинені. Звідси і таке значне зниження цін у порівнянні з попередніми роками на тлі зростання виробництва.

Нагадаємо, що В Україні зміняться правила торгівлі в інтернеті.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: