НОВИНИ

В Україні пройшли перші рибні аукціони: стартові ціни шокували

18.02.2023 12:11
vidbulisya-pershi-ribni-aukcioni

Відбулося 12 торгів, які минулого тижня оголосило Державне агентство меліорації та рибного господарства України. Учасники змагалися за право промислового вилову риби у річках Дунай та Дністер та у Дністровсько-Бузькій гирловій системі. Про це повідомляє Прозорро.Продажі, пише agronews.ua.

Відзначається, що конуренція на цих торгах зумовила зростання стартових цін в десятки разів. Минулого року було сплачено за квоту  стільки скільки цього року стартова ціна.

Наприклад, за право використання водних біоресурсів річка Дунай прийшло змагатися 4 учасників, які підняли ціну лота з 12 тис гривень стартової ціни до 150 тис. гривень фінальної.

На іншому аукціоні з промислового вилову риби в Дунаї змагалося 3 учасників і під час змагання на торгах стартова ціна зросла з 12.5 тисяч гривень до понад 80 тисяч гривень.

Після завершення аукціону та публікації протоколу торгів переможці матимуть 20 робочих днів на підписання договору. Після чого необхідно буде сплатити визначену в результаті е-аукціону фінальну вартість.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: