НОВИНИ

В Україні прогнозують зникнення вітчизняного сиру

16.09.2023 08:23
db2d63c-cheese1-1

В Україні прогнозується подорожчання продуктів цієї осені, сиру, зокрема. Експерти пояснюють зростання цін тим, що тарифи на електроенергію підвищили. При цьому попит споживачів різко знижується, коли вартість вітчизняної продукції зростає. Аналітики видання “Інфагро” повідомляють, що багато сироварів розраховують відчутно збільшити продаж, починаючи з першої декади вересня, пише agronews.ua.

Незважаючи на заплановане до початку осені збільшення цін одразу на 5%, виробники не сумніваються у тому, що продаж продукції злетить.

Однак немає повної впевненості у тому, що серед споживачів зросте попит. Експерти прогнозують, що більшу частину сиру восени доведеться продавати за акцією.

“Справа в тому, що в Європі сир особливо не подорожчав, і після підвищення цін вітчизняними виробниками мережі можуть ухвалити рішення про більш значні закупівлі європейського сиру. Нормальний брендовий сир у Польщі чи Голландії обійдеться імпортеру на 20% дешевше сиру типу Тільзит (колись “Російський”, тепер “Український” або “Традиційний”), який їм пропонують вітчизняні виробники. І вибір мереж може виявитися не на користь вітчизняного виробника”, – розповіли аналітики.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: