НОВИНИ

В Україні прогнозують значно нижчий врожай пшениці

20.07.2022 11:07
v-ukrayini-ochikuyetsya-horoshyy-vrozhay-pshenyci-neodnoridna-yakist-ta-minimalnyy-cinovyy-spred-na

Урожай пшениці у 2022 р. очікується на рівні 18-19 млн т, що перевищує прогнозовані показники при її посіві. Про це розповів міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час UA-телемарафону, пише agronews.ua.

«Новий урожай достатній, хоча він значно менший за минулорічний, але більший, ніж прогнозувалося при сівбі. Досить багато пшениці — у нас прогноз за нею 18-19 млн тонн, при тому, що багато ще не вивезено, а ми споживаємо на рік у 3-4 рази менше, ніж зараз збираємо. Збираємо нормально, з невеликим запізненням, але це зумовлено погодою», — розповів Микола Сольський.

Він зазначив, за всіма засіяними в країні сільгоспкультурами очікується непогана врожайність. При цьому Микола Сольський уточнив, що хоча наразі немає факторів, які б на неї негативно впливали, проте не можна виключити їхньої появи в майбутньому, аж до моменту збирання врожаю. 

Водночас експерти USDA прогнозують виробництво пшениці для України у 2022/23 МР на рівні 19,5 млн т. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: