ВАЖЛИВО

В Україні прогнозують здорожчання хлібу

07.05.2021 15:31
hlib

За рік в Україні хліб подорожчав на 12,5% і поки на світовому ринку зростає ціна на пшеницю, варто очікувати і подорожчання хліба в Україні. Про це повідомляє ГолосUA, пише agronews.ua.

«Незалежно від ситуації на світовому ринку з ціною пшениці хліб в Україні дорожчає щомісяця на 1-1,5%. І якщо на даний момент в Україні загальна інфляція 7,5%, то за рік хліб в Україні подорожчав на 12,5% », – сказав економіст Олег Пендзин.

На його думку, поки на світовому ринку зростає ціна пшениці, варто очікувати і подорожчання хліба в Україні. Така ситуація з ціною залишиться стабільною до кінця червня поточного року.

«На світовому ринку ціни на пшеницю зростають, але вони будуть рости приблизно до червня 2021 року. У червні, я прогнозую, зміняться прогнози на урожай, який збирають в Європі. І якщо там буде урожай пшениці хороший, то зерно почнуть швидко продавати за зниженою ціною. Якщо на європейському континенті урожай чекатимуть поганий, то ціна пшениці буде триматися, щоб пізніше продати за гарною ціною », – сказав економіст.

Нагадаємо, що в Україні знову дорожчають продукти харчування.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: