ВАЖЛИВО

В Україні прогнозують суттєве здорожчання хліба

07.03.2023 10:14
hleb-23

В Україні вже навесні здорожчає хліб, при цьому зростання ціни не буде значним. Вартість овочів знизиться тільки ближче до літа, а в найближчі три місяці ціна залишиться високою. Про це розповів OBOZREVATEL аналітик Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки Павло Мартишев. Він зазначив, що в Україні вартість хлібу не залежить від ціни борошна, пише agronews.ua.

“Хліб – це взагалі така історія адміністративна. У нас є регулювання цін на хліб, тобто в нас там не рикнова ситуація. Вартість хлібу взагалі в нас не залежить від вартості пшениці, як це не було б парадоксально. Хліб буде стабільно трішки дорожчати. Якщо ми говоримо про якісь крафтові хліби, більш дорогі, які не є соціальним товаром, то тут можливе подорожчання”, – пояснив експерт.

Зазначимо, що хліб був одним із продуктів харчування, які найбільше подорожчали в 2022 році. Вартість хлібу та хлібопродуктів у річному розрізі зросла на 30,3%.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: