НОВИНИ

В Україні прогнозують дефіцит якісного насіннєвого матеріалу

11.09.2023 08:21
Zerno

Частина приміщень Інституту рослинництва ім. Юр‘єва сьогодні пошкоджена, немає жодної цілої одиниці техніки, частина полів наукової установи не розмінована, відсутні кошти на ЗЗР та десиканти — в таких умовах сьогодні працюють українські науковці. Про це розповів фахівець з практичної агрономії, доктор сільськогосподарських наук, головний науковий співробітник Інституту рослинництва ім. Юр‘єва Сергій Авраменко, пише agronews.ua.

«Тому найближчим часом гостро стоятиме питання наявності якісного насіннєвого матеріалу. Це буде проблема найближчих років. Зараз ринок заполонили іноземні сорти, які не всі адаптовані до наших кліматичних умов. Наприклад, жоден іноземний сорт пшениці не виправдав себе цього року, хоча на випробуванні були сорти-лідери за врожайністю у світі», — зазначає Сергій Авраменко.

Він додав, що Інститут рослинництва ім. Юр‘єва лідирував і мав найкращі сорти також проса та гороху, але купити насіння буде нереально.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: