НОВИНИ

В Україні продовжують рости ціни на мінеральні добрива

10.05.2022 08:04
загружено (1)

За останній тиждень в Україні додали в ціні практично всі види мінеральних добрив. Лише амофос і КАС залишились стабільними. Про це розповів директор з маркетингу компанії «Українські мінеральні добрива» (UMF) Сергій Рубан, передає Latifundist.com, пише agronews.ua.

Як зазначив експерт, амофос продовжує утримувати передові цінові позиції. Так, наразі його можна придбати за ціною в діапазоні від 37 до 44 тис. грн/т. Своєю чергою діамоній фосфат пропонують до продажу від 36 до 40 тис. грн/т. 

Карбамід на сьогодні коштує від 32 до 34,5 тис. грн/т, що на 100-1000 грн більше, ніж тижнем раніше. 

За словами експерта, КАСи можна придбати за аналогічною ціною, як і тижнем раніше — 24-27 тис. грн/т. 

Експерт зауважив, що за останній тиждень мінімальний рівень цін на аміачну селітру зріс і склав 26 тис. грн/т. Водночас максимальна ціна тонни селітри наразі 28 тис. грн/т. 

Сергій Рубан наголосив, що ціни на рідкий аміак будуть відсутні. Причина — під час війни речовина становить підвищену небезпеку.

Нагадаємо, ціна аміаку у світі знижується. Це викликано скороченням попиту на продукцію та відсутністю нових замовлень, через погану погоду, що перешкоджає проведенню весняних польових робіт у більшості країн світу. 

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: