НОВИНИ

В Україні працює тільки один завод з переробки меду

29.08.2022 15:12
1634555

Наразі в Україні працює лише один переробний завод у Вінниці й усі закупівельники привозять туди мед туди. Завод вже закупив необхідні обсяги липового, акацієвого меду. Тепер приймають лише соняшниковий. Про це повідомляє Стільник UA, пише agronews.ua.

У деяких областях цього року менше меду. Але на Полтавщині, Сумщині, частково у Харківській областях медозбір був вдалим. Про це розповідає представник підприємства-закупівельника з Київщини Сергій.

Оптова ціна на соняшниковий мед коливається від 62 до 65 гривень за кілограм. Усе залежить від обсягу меду, який здає пасічник. Якщо, наприклад, він пропонує нам більш ніж 3 тонни, то беремо по 64-65 грн за кілограм. Менші обсяги — менша ціна.

Він додає, що багато з бджолярів не поспішають здавати мед — чекають ціни. Адже минулого року, у перерахунку на долари, вона була вищою. Утім, з огляду на ситуацію в країні, важко сказати, чи зростатиме вартість меду.

Читайте також: В Україні успішно реалізується проєкт підтримки аграріїв: озвучено результатиЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: