НОВИНИ

В Україні подорожчала свинина

04.01.2022 09:08
Fresh raw pork on cutting board

Попит на свинину протягом новорічного тижня значно зріс, тому ціни на свиней забійних кондицій також зросли. Про це повідомляє Обозреватель, пише agronews.ua.

Вартість свинини живою вагою становить приблизно 49,5-50 грн/кг. Причому, як кажуть експерти, ціна поки що так і залишиться високою. У супермаркетах ціна варіюється від 113 до 130 грн.

“Виробники свинини відзначили чималий попит на додаткові обсяги, тому фактична реалізація товарних тварин перевищила заплановане наприкінці минулого тижня. Це, зі свого боку, обмежило розміри товарних партій для реалізації в перший тиждень 2022-го для багатьох операторів”, – кажуть аналітики АСУ (Асоціація “Свинарі України”).

Зазначається, що наступного тижня (3-9 січня) вартість залишатиметься на такому ж рівні, як і поточного тижня. “Наближення тривалих святкових вихідних прискорило початок торгів, тому вже в четвер частина операторів розписала свої обсяги за цією тижневою ціною. Тому наступного тижня ціни на свиней забійних кондицій залишаться на рівні 49,50-50 грн за кілограм“, – повідомили в АСУ.

Читайте також: В Україні з’явиться нова аграрна виставка AGRO KHARKIV.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: