НОВИНИ

В Україні подешевшав цукор

12.11.2023 07:19
sahar3-587x391-1

Супермаркети в Україні переписали ціни на цукор. На втіху покупцям вони стали трохи нижчими, ніж були у попередньому місяці. Аналітики пов’язують це зі збільшенням пропозиції цього продукту на ринку. Що відбувається з цінами на цукор у торгових мережах, розповіла hvylya, пише agronews.ua.

Отже, ціни на цукор у листопаді почали знижуватись. Зниження поки ще несуттєве, менше ніж на гривню, та все ж воно є. Якщо у жовні в середньому у супермаркетах ціна на цукор становила 34,38 грн/кг, то вже зараз вона становить 33,95.

Водночас, статистика показує, що найдорожчим цукор був цьогоріч у серпня та вересні. Тоді його ціна становила 34,46 грн/кг. Однак уже із жовтня вартість цього продукту почала знижуватись.

Найдешевший цукор наразі у мережі Varus. Там його продають за 32,50 грн/кг. А от найдорожче він коштує у Novus – по 34,69 грн/кг.

В Україні встановили нові ціни на цукор

Таке зниження ціни на цукор викликано сезонністю. Зараз якраз у активно пішов цукор нового врожаю, і він починає надходити у торгову мережу.

Цьогоріч в Україні очікують перевиробництва цукру. Аграрії засіяли з весни збільшені площі під цю культуру. А отже, цукру буде вироблено більше, ніж потребує внутрішній ринок. Водночас, у нинішньому році кепсько вродила цукрова тростина у двох країнах, що входять до загону основних постачальників цукру на світовий ринок. І тому українські виробники вже намагаються активно заповнити цю нішу, поставляючи свій продукт на експорт.Перегляди: 2642
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: