НОВИНИ

В Україні подешевшали помідори

28.11.2021 18:17
10-7

За даними аналітичної служби найбільшого гуртового ринку Заходу України «Шувар» ціна на червоні томати в листопаді цього року є найнижчою за аналогічний період за 5 останніх років. Зниженню ціни сприяє більш пізній сезон та значна пропозиція помідорів, що перевищує попит. Про це повідомляє AgroTimes, пише agronews.ua.

Ціна на червоні салатні томати в листопаді 2021 року коливалася на рівні 15-20.5 грн/кг, тоді як в інші роки перебувала у межах 23-29 грн/кг.

Також найдешевший за 5 останніх років й імпортний червоний тепличний томат, який коштує сьогодні в середньому 26 грн/кг, тоді як у минулі роки його ціна становила від 28 до 42 грн/кг. 

«Ціна на деякі види томатів нижча в порівнянні з минулим роком через декілька факторів, – прокоментував  Ярослав Альохін, керівник відділу маркетингу ринку «Шувар». – Дещо зміщений сезон цього року, а відтак і ціни є неспівставними в порівнянні день до дня 20 та 21 року. Також маємо більший обсяг ввезених на продаж томатів, що також зумовлює нижчу ціну. А оскільки сезон соління вже завершився, попит на томати вже знизився. Тому пізній сезон, обсяг, що перевищує попит, сприяють нижчій ціні». 

Нагадуємо, в Україні відбудеться національний круглий стіл щодо протидії рейдерству.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: