НОВИНИ

В Україні подешевшало пшеничне борошно

06.05.2022 09:02
shutterstock_61311454743-750x400

Згідно з даними ІА «АПК-Інформ», в Україні почали знижуватися ціни на пшеничне борошно. Вказана тенденція намітилася ще в середині квітня, а з початку минулого тижня вже спостерігається доволі активне здешевлення даного виду продукції. Про це повідомляє apk-inform.com, пише agronews.ua.

Тиск на ціни чинили значне здешевлення сировини для переробки, зниження попиту на борошно на тлі наявності у багатьох споживачів сформованих обсягів, достатніх для діяльності та надання гуманітарної допомоги у середньостроковій перспективі та збільшення пропозицій продукту від виробників в умовах практично відсутнього експорту. Крім того зниженню цін на борошно сприяє налагодження постачань вказаної продукції до мереж роздрібного продажу та відсутність ажіотажного попиту покупців у більшості регіонів. Вказані фактори нарешті змогли нівелювати вплив на цінову ситуацію високої собівартості переробки на тлі високих затрат на енергоносії та логістику.

Станом на 4 травня пропозиції пшеничного борошна вищого і 1 ґатунку надходять за цінами у досить широких діапазонах – 11800-13800грн/т і 11400-13400 грн/т EXW, що на 300-700 грн/т нижче за ціни на початку минулого тижня.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: