ВАЖЛИВО

В Україні податкова доводить фермерів до банкрутства,- Іван Слободяник

25.07.2023 13:38
b9128482-eca2-4164-93a8-a6bd43eddfa4

Упродовж липня ворог декілька разів здійснював атаки з повітря на портову й зернову інфраструктуру півдня України. Пошкоджено термінали, знищено значні обсяги зерна та олії, що там зберігались і мали бути експортовані в рамках угоди про зерновий коридор. Якими будуть наслідки, та як Державна податкова служба України вставляє палиці в колеса українським фермерам — своїми думками поділився Іван Слободяник, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів, на своїй сторінці у Фейсбук.

“Нам слід бути консолідованими, у першу чергу, всередині країни. А з цим є певні проблеми. Палиці в колеса українським фермерам продовжує вставляти наша ж податкова. Зокрема, на прифронтових територіях.

Спершу фермерам, які не могли засіяти свої угіддя через бойові дії, податкова надсилала вимоги щодо сплати податків. При тому, що вони не можуть отримати ні кредити, ні гранти, ні державну підтримку.

А ті аграрії з прифронтових територій, які все ж змогли продовжити роботи, зараз отримують нові вимоги: у разі продажу збіжжя, потрібно якось додатково довести, що саме ти його виростив. Попри те що податкова зі своїм підходом блокування податкових накладних по своїй системі і так все чудово бачить”, – йдеться у повідомленні. 

 Водночас експерт висловив надію, що це поодинокі випадки і Дерджавна податкова перегляне вимоги, зокрема для  фермерів із прифронтових та прикордонних областей.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: