НОВИНИ

В Україні починають реалізовувати ранній урожай кавунів

28.06.2024 13:10
2

Компанія ТОВ «СП «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ» розпочала першу вибірку кавунів. Як зазначає власник агрохолдингу Юрій Кормишкін, агрономи компанії, працівники господарств доклали максимум зусиль, щоб в такі ранні терміни на вітчизняному ринку з’явились смачні та корисні кавуни. Про це повідомляє Ягідник, пише agronews.ua.

“Коли в березні місяці висаджували насіння кавуна на розсаду, то мріяли, щоб до кінця червня у нас дозрів кавун. Для цього побудували теплиці, підготовили ґрунт, висадили розсаду під плівку і ось, 26 червня провели першу вибірку і реалізацію кавуна”, – розповів Юрій Кормишкін.

Проєкт з будівництва тепличного комплексу компанії ТОВ «СП «ПАЕК» розпочали в 2023 році. Уже в 2024 р. компанії вдалось на базі тепличного господарства виростити урожай редиски, огірків та помідорів, а також в повній мірі забезпечити себе власною розсадою.

Насіння кавуна висадили в теплицях в березні, як і розповідає Юрій Кормишкін, міцну та здорову розсаду в квітні було висаджено у відкритий ґрунт під мульчувальну плівку з заздалегідь прокладеним крапельним зрошуванням.

Завдяки використанню такої технології вирощування, вдалося виростити ранні кавуни. Посприяв, звісно, і південний клімат. Весна була дуже теплою, сонячних днів було вдосталь, що дозволило кавунам стабільно розвиватись без додаткового втручання.Перегляди: 36
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: