НОВИНИ

В Україні почали знижуватись ціни на томати

22.06.2024 18:15
i113860

Українські комбінати змушені знижувати ціни на помідори, повідомляють аналітики проекту EastFruit. За даними щоденного моніторингу проекту, початок масової реалізації томату з літніх теплиць спричинив зниження цін на цю продукцію практично по всій території країни, пише  agronews.ua.

В умовах, що склалися, спроби місцевих тепличних господарств утримати колишній рівень цін супроводжувалися зниженням темпів збуту, внаслідок чого вони змушені були вдатися до негативних цінових коригувань.

Так, на сьогоднішній день великі тепличні комбінати готові відвантажувати томати по 48-65 грн/кг, що в середньому на 16% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Таке зниження цін експерти проекту називають традиційним сезонним явищем, оскільки щороку у другій половині червня на ринок починають масово надходити томати з літніх теплиць.

Проте в аналогічний період минулого року тепличний томат в Україні продавали в середньому на 18% дорожче, ніж сьогодні, хоча тоді ціна на місцеві томати знижувалася суттєвіше, ніж зараз.


Перегляди: 225
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: