НОВИНИ

В Україні планують прибрати субсидії: деталі

24.08.2023 18:16
132369-1_large

Українці можуть залишитися без субсидії, якщо у них є борги, які накопичилися протягом трьох місяців. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду України Олена Охріменко, пише agronews.ua.

Вона відмітила, що у жителів можуть забрати субсидії, якщо є накопичений борг. Це може статися, якщо борг перевищує суму 680 гривень і накопичився протягом трьох місяців. При цьому, якщо борг був і його погасили, субсидія залишається чинною. За її словами, якщо борг не погашений, то Пенсійний фонд не буде заключати договір реструктуризації до моменту погашення заборгованості. Тільки тоді у людини буде можливість отримати субсидію. В Україні, щоб отримати субсидію потрібно підпадати під декілька умов. Так, субсидії отримають тільки ті сім’ї, які платять за комунальні послуги більше, чим 15 % від сукупного доходу господарства. Індивідуальний платіж розраховується для кожного громадянина окремо, за деякими умовами. Нарахування відбувається в залежності від розміру спільного доходу родини, з розрахунком на одну людину. Цим займається Пенсійний фонд, але, щоб оформити послугу, можна це зробити за допомогою “Дії”, або у кабінеті Пенсійного фонду онлайн. Для цього достатньо заповнити форму та прикріпити відповідні документи.
Кількість субсидій в Україні може суттєво збільшитись.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: