НОВИНИ

В Україні очікується значне подорожчання тюльпанів у 2021 році

07.03.2021 12:42
Тюльпани

В Україні буде відзначатися Міжнародний жіночий день. Традиційно в цей день жінкам дарують квіти та приємні подарунки. Найпопулярнішими квітами 8 березня будуть тюльпани. Про те, скільки коштують ці весняні квіти в різних регіонах України, повідомляє РБК-Україна, пише agronews.ua.

Експерти прогнозують, що ціна тюльпанів у 2021 році буде набагато вище, ніж в попередні. Це пов’язано з тим, що на Україну впала справжня сувора зима з сильними морозами та снігопадами.

Тюльпани до весняного свята вирощують в теплицях, але далеко не всі з них змогли витримати складну лютневу погоду. А європейські виробники також постраждали від негоди. Не покращує ситуацію і криза через пандемію коронавірусу у всьому світі.

Основний постачальник тюльпанів в Україну – Нідерланди, але в цьому році з доставкою можуть виникнути проблеми. В країні локдаун, не кажучи вже про те, що подорожувати квітам доведеться не менше двох діб.

В інтернеті постачальники пропонують тюльпани поштучно і вже у готових букетах. Ціни коливаються від 15 гривень за одну штучку до декількох тисяч за готові букети.

Середня ціна одного тюльпана – 20-25 гривень за одну штуку. Ціна залежить від сорту тюльпанів. Найбільше пропозицій зараз в Києві. За букет з 25 квітів доведеться викласти в середньому від 500 до 700 гривень – залежить від упаковки, відстані та асортименту. Букети в 49 штук обійдуться вже майже у два рази дорожче – від 1000 гривень і більше.

На ринках ціна на тюльпани може бути набагато вище. У Запоріжжі звичайний тюльпан коштує від 25 гривень, піоновідний – від 35 гривень за штуку. І як стверджують на сайті 061.ua, ці тюльпани – місцевого виробництва. Голландський тюльпан на ринках Запоріжжя цінується від 60-70 гривень за штуку.

Очікується, що у великих містах України ціни на тюльпани на ринках коливатимуться від 30 до 75 гривень за штуку. Стандартний букет з трьох квіточок обійдеться від 150-200 гривень. А ось за кошики, великі букети квіти в коробках доведеться викласти від 700 гривень до декількох тисяч гривень.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: