НОВИНИ

В Україні навесні очікують жорсткий дефіцит КАСу

28.12.2021 11:30
agro9531.30006880627-696x472

Наразі аграрії неохоче купують азотні добрива, сподіваючись, що навесні ціни впадуть і вони зможуть придбати товар дешевше. Таким чином формується відкладений попит, який намагатимуться задовольнити навесні. Про це розповів Олексій Малеванець, директор компанії «Укрхімекспорт», пише agronews.ua.

«Ситуація з КАС значно складніша ніж з твердими добривами, адже необхідний для доставки спеціальний транспорт, а знайти вільну автоцистерну навесні буде нереально, вони вже будуть зайняті. Це не гранульовані добрива, які можна вивезти із заводу чи складу власним автотранспортом. Тому виникатимуть ситуації, коли аграрії оплатили товар і на заводі він є, але довезти його немає чим. Через що постачання будуть невчасними», — пояснив фахівець.

Крім того, за його словами, висока ціна на КАС не дає можливості аграріям заздалегідь його купити та залишити на зберіганні у трейдера, як це було минулого року.

«Таким чином, навесні, на тлі загального дефіциту азотних добрив, проблеми з КАС будуть найбільшими, адже ті господарства, що раніше наперед купували товар, цього року його не купили і захочуть придбати навесні. Але логістика не дозволить усім отримати КАС у момент внесення», — додав експерт.

Читайте також: Як орендувати вантажні вагони Укрзалізниці на електронних аукціонах.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: