НОВИНИ

В Україні найнижчий врожай капусти за останні роки: що буде з цінами

27.09.2021 16:36
kapustochka

Україна у 2021 році збере найнижчий урожай капусти за останні кілька років через скорочення площ під культурою, що робить ймовірним зростання цін на неї вже з початку зими, – спрогнозував Олександр Хорев, керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Про це повідомляє журнал «Плантатор», пише agronews.ua.

«За даними опитувань, площі під капустою у 2021 році по факту можуть істотно скоротитися, – написав експерт. – Поки ми оцінюємо скорочення на 7% від минулого року: до 63 тис. гектарів, хоча це більше, ніж у сезоні 2018/19. З іншого боку, пізні сорти капусти не так постраждали від погодних катаклізмів цього літа, як ранні та середні. Проте скорочення площ навряд чи пройде безслідно. Україна може зібрати один з найнижчих урожаїв капусти за останні кілька років. А це робить перспективу зростання цін уже з початку зими поточного року доволі ймовірною. Як наслідок, ціни на капусту на рівні 6 грн/кг та вище навесні 2022 року видаються цілком обґрунтованими».

Нагадаємо, що В Україні зростають ціни на продукти бджільництва.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: