НОВИНИ

В Україні набирає обертів виробництво біопрепаратів

23.07.2021 11:08
1467320491295543071-1068x712

В Україні активно зростає виробництво біопрепаратів і збільшення їх експорту. Це дає можливість активніше запроваджувати ефективну систему інтегрованого захисту рослин, нарощувати площі під біологічним землеробством. Про це повідомляє Яна Погромська, науковий співробітник Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» НААН, пише agronews.ua.

Для підвищення рівня фунгіцидного захисту застосовують біологічні інокулянти. Їх застосовують для передпосівної обробки насіння різноманітних сільгоспкультур: зернових колосових, бобових, кукурудзи та соняшнику.

Існують також біологічні добрива, які застосовують для забезпечення культури доступними формами азоту, фосфору та калію, чим забезпечують розвиток природного імунітету рослин.

Біологічні деструктори рослинних решток сприяють інтенсифікації розкладання рослинних решток у ґрунті, пригніченню патогенної мікрофлори й оздоровленню ґрунту, також сприяють підсиленню фунгіцидного захисту рослин.

Асортимент, засоби, сфера застосування пестицидів, норми, кратність обробок мають відповідати «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» та Доповненнями до нього.

Нагадаємо, що дасть створення прозорого ринку біопалива.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: