АГРОВІДЕО

В Україні реєстрували національний рекорд: найбільший герб України на полі

08.07.2021 17:15
Рекордний Герб

8 липня, у с.Велика Олександрівка, Бориспільського р-ну, Київської області відбулась реєстрація національного рекорду: найбільший герб України, створений на полі за допомогою інноваційних технологій, пише agronews.ua.

Герб України на площі 60 000 м2 висіяли на полігоні аграрних інновацій Digital Field. Зробили це  за допомогою технологій точного землеробства.  

«Використовуючи сучасні агротехнології, будь-яке поле можна перетворити на витвір мистецтва. Для створення герба ми розробили електронну карту-завдання, прив’язавши норму висіву до GPS-координат. Потім карту завантажили у бортовий комп’ютер трактора, який управляв сівалкою точного висіву – Precision Planting. Техніка рухаючись по полю, фактично без людського втручання, висіяла герб, автоматично відключаючи секції у потрібних місцях», – розповів Ярослав Бойко, СЕО AgriLab, ініціатора проекту.

Для висіву герба підібрали найсучасніші ресурси – добрива, насіння, систему захисту, яка дозволить рослинам розвиватися і залишатися зеленими довший час.

Проект був створений з ініціативи компанії AgriLab та Limagrain з нагоди 30 річниці Незалежності та з метою продемонструвати інноваційний потенціал українського аграрного сектору.

Участь у його реалізації прийняли компанії ТОВ «Бінфілд», ТОВ «Лімагрейн Україна», ТОВ «Украгропротект» (ТМ  Defenda), Precision Planting LLC та ТОВ «АГРІЛАБ».

Полігон аграрних інновацій неподалік Києва та  за 12 кілометрів від аеропорту Бориспіль і його поля добре видно з вікон літаків, які пролітають над ними. Тож гості країни чи ті, хто повертається додому, вже можуть бачити «живий» герб України, створений на полі. 

🇺🇦 Про герб у цифрах: 406 270 насінин висіяли, 60000 м2 – загальна площа поля з гербом, 275 метрів висота символіки.

Digital Field — перший в Україні онлайн демополігон аграрних інновацій, створений за ініціативою AgriLab у 2020 році. Це дослідницький проєкт, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості агровиробництва та збільшення врожайності за допомогою сучасних технологій. У 2021 році у межах проєкту закладено 12 демополігонів, на яких демонструють інноваційні рішення з управління властивостями грунтів, новітні технології посіву, живлення та захисту культур.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: