АГРОБУХГАЛТЕРІЯ

В Україні можуть знизити ставку ПДВ на всі види сільськогосподарської продукції

24.04.2021 14:41
taxation-of-profits

В Україні для стримання зростання цін на продукти можуть знизити ставку податку на додану вартість на всі види сільськогосподарської продукції. Про це розповів в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” міністр аграрної політики й продовольства Роман Лещенко, пише agronews.ua.

За його словами, відповідальна державна політика при інфляції – “це в першу чергу послідовні заходи щодо зниження ціни на всі соціально значущі харчові продукти, які входять у продуктовий кошик українського споживача”.

“В Європейському Союзі проблематику інфляції в продуктовому наборі регулюють безпосередньо зниженням ставки податку на додану вартість. У більшості європейських країн ця ставка нижче 10%. Ми цього року на окрему групу сільськогосподарської продукції знизили ставку з 20% до 14%, і бачимо за необхідне, щоб цю ставку, 14%, поширити на всі види сільськогосподарської продукції. Тим самим зменшити зростання цін і забезпечити максимально стабільне виробництво сільськогосподарської продукції”, – сказав Лещенко.

Нагадаємо, Роман Лещенко підтримав фермерів у вирішенні болючих питань. Міністр запевнив, що він на боці аграріїв та прибічників запровадження змін, які будуть впливати на довгостроковий розвиток галузі та країни, а не вирішувати тимчасові проблеми за її рахунок. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: