НОВИНИ

В Україні малопродуктивні землі з’явилися на Публічній кадастровій карті

15.08.2021 10:05
publichna-kadastrova-karta-1

Відсьогодні Держгеокадастр надає відкритий доступ на Публічній кадастровій карті до нового набору інформаційно-довідкових даних – «Землі, що потребують консервації», де визначені місця розташування земельних ділянок, які потребують консервації. Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру України, пише  agronews.ua.

У такий спосіб користувачі отримують змогу ідентифікувати самозаліснені та придатні для створення лісів земельні ділянки державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості України.

Створення цього інформаційного шару на Публічній кадастровій карті здійснювалося фахівцями ДП «Центр ДЗК» відповідно до інформації, наданої Держгеокадастром після проведення ідентифікації малопродуктивних, деградованих та техногенно забруднених земель.

У Держгеокадастрі зауважили, що шар «Землі, що потребують консервації» не є офіційними відомостями Державного земельного кадастру та носить суто інформативний характер.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: