НОВИНИ

В Україні фермерські господарства можуть отримати додаткові дотації на корів

24.08.2021 16:36
ddc2c1f0822caafad2acf10d10f96c07

До 31 серпня власники корів можуть отримати дотації на їх утримання. На кожну тварину буде виділено по 5 тис. гривень. Утім, загальна сума виплати з держбюджету не може перевищувати 250 тис. гривень. Таким чином, дотації можна отримати на 50 корів. Про це повідомляє  SEEDS, пише agronews.ua.

Щоб мати можливість оформити державну підтримку, власники тварин повинні подати відповідні документи до структурного підрозділу облдержадміністрації, що відповідає за агропромисловий розвиток. Папери потрібно заповнити до 31 серпня, нагадали в Міністерстві аграрної політики та продовольства.

До переліку необхідних для отримання дотації документів входять:

  • заява із зазначенням поголів’я корів у господарстві станом на 1 липня;
  • довідка про відкриття поточного рахунку, видану банком;
  • копія статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”), дійсну на дату подання заявки;
  • копія фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, – копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.

Нагадаємо, цього місяця уряд затвердив порядок відшкодування коштів, які виплачуються фермерам, що втратили свої посіви. За 1 гектар повністю втрачених посівів виплачуватимуть 4700 гривень. Відшкодування не можна буде отримати на більш ніж 50 гектарів одного господарства.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: