НОВИНИ

В Україні дорожчає свинина живою вагою

27.05.2022 07:04
3-7

У кінці травня середня ціна закупівлі свиней забійних кондицій зупинилася на рівні 50,2 грн/кг. Про зміцнення цін на 1,6% проти попереднього тижня звітують в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

За результатами торгів минулого тижня середньозважена ціна закупівлі свиней забійних кондицій склала 50,2 грн/кг ж.м. У відповідь на заготівельну активність та запити на додаткові товарні партії з боку м’ясопереробників близько чверті операторів змогли скорегувати ціну на 0,2-1 грн/кг. Хоча більшість товарних партій, реалізували по 50-52 грн/кг, епізодично зустрічалися ціни як вище, так і нижче згаданих меж. Зокрема, якщо на початку травня ціна на рівні 53 грн/кг зустрічалася виключно епізодично при реалізації невеликих партій (до 100 голів) і переважно на крайньому Заході України, то цього тижня така ціна зустрічається і на Сході і в Центрі. Так, відчутний брак пропозиції свинини не тільки дозволив операторам Східних областей консолідуватися з ціновим діапазоном інших регіонів України, а й вперше за тривалий час «задати» ціновий максимум.

Окрім скорочення пропозиції промислової свинини на Сході, цього тижня низка операторів з інших регіонів була змушена скорегувати тижневі обсяги реалізації у бік скорочення у зв’язку з меншою забійною кондицією тварин. Так, виробники відзначають, що наразі на ринок виходять ті тварини, які після кількох тижнів «воєнних раціонів» повільніше доходять до звичних забійних кондицій. Тож оператори змушені або довше відгодовувати тварин, або реалізувати їх меншою масою, що у будь-якому разі обмежує сукупну пропозицію промислової свинини.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: