НОВИНИ

В Україні для аграріїв стане доступна аналітика світових ринків зерна

18.09.2022 10:17
images

Міністерство аграрної політики та продовольства України уклало Меморандум про співробітництво з однією з найбільших у світі баз даних AgroChart, яка містить інформацію щодо цін та статистики аграрних ринків від 1970 р. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Згідно з умовами Меморандуму, сторони домовились про подальшу співпрацю з метою забезпечення сільськогосподарських виробників актуальною інформацією про:

  • кон’юнктуру українського ринку;
  • оцінки експортних можливостей;
  • відстеження змін, що впливають на експорт та імпорт сільськогосподарської продукції України.

«Сьогодні, як ніколи раніше, важливо забезпечувати наших аграріїв достовірною інформацією щодо функціонування ринків зернових, олійних і кормових інгредієнтів, актуальною аналітикою експортної пропозиції та імпортного попиту в розрізі країн, цінами тощо. Все це допоможе їм з прийняттям виважених рішень, — пояснив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Він додав, що надалі можлива інтеграція з Державним аграрним реєстром.

Озвучено, чому сіяти зернові більше немає жодного сенсуЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: