НОВИНИ

В Україні будуть класифікувати спиртні напої

25.12.2021 12:15
alkogol-i-fitnes-hiitworks-foto1

Уряд пропонує визначити спиртні напої та запровадити їх класифікацію щодо географічних зазначень відповідно до законодавства ЄС. Відповідний законопроект було ухвалено під час засідання Кабміну, передає УНН, пише agronews.ua.

Проектом закону пропонується визначити спиртні напої, запровадити їх класифікацію та систему контролю щодо географічних зазначень відповідно до законодавства ЄС.

Згідно з документом, спиртним напоєм називаться напій з вмістом етилового спирту не нижче 15%, отриманий шляхом дистиляції продуктів природного бродіння без додавання ароматичних харчових інгредієнтів,змішування різних спиртних напоїв та ін.

Крім цього, пропонується встановити штраф у розмірі 200% вартості партії товару та конфіскацію продукції за географічні назви.

Зазначається, що таким чином це допоможе запобігти неправомірному використанню зареєстрованих географічних зазначень спиртних напоїв та сприятиме добросовісній конкуренції на ринку спиртних напоїв.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: