НОВИНИ

В Україні аграрії сіють сою, щоб зменшити тоннаж для зберігання

14.05.2022 16:38
405637-1

У зв’язку з війною компанія Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») змінила сівозміну — зменшили площі під кукурудзою, збільшили — під соєю. Про це повідомив комерційний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Таір Мусаєв під час засідання Trend&Hedge Club, пише agronews.ua.

«Ми розуміли, що посівна повинна початися вчасно за будь-яких обставин. Спочатку, щоправда, не розуміли, на якому відсотку наших площ зможемо посіятись. Завдяки ЗСУ в процесі посівної кампанії на північних територіях ми змогли більшу частину земель на Чернігівщині повернути в план посівних робіт», — зазначив Таір Мусаєв.

За його словами, незважаючи на те, що в компанії було закуплено насіння, довелося значно знизити посіви кукурудзи та збільшити посіви сої.

«Таке рішення було прийняте не через цінові моменти, а в зв’язку з логістичними проблемами та питанням зі зберіганням», — пояснив Таір Мусаєв.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: