НОВИНИ

В Україну стало простіше ввозити незареєстровані агрохімікати

05.01.2019 12:11

Відучора, 4 січня 2019 року, в Україні набув чинності спрощений порядок ввезення на митну територію України незареєстрованих агрохімікатів. Про це повідомляє УКРІНФОРМ.

Відповідна постанова Кабінету міністрів від 14 листопада 2018 р. N 958 скасувала необхідність погодження видачі дозволу з Мінагрополітики та Міністерством охорони здоров’я. Крім того, виключено необхідність отримання дублікату дозволу.

Попередня редакція нормативного акту передбачала, що у разі ввезення незареєстрованих пестицидів на митну територію України необхідно отримати погодження з МОЗ. А у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами — погодженням з МОЗ та Мінагрополітики з обов’язковим зазначенням його кількості.

Дія цього Порядку не поширюється на ввезення стандартних аналітичних зразків препаратів, призначених для проведення контрольно-аналітичних вимірювань, розроблення методик визначення залишкових кількостей препаратів, приготування калібрувальних або реперних розчинів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: